Головна мета нашої компанії – окрім самого Інтернету, надати клієнту найкращі варіанти різноманітніх  рішень в сфері відеонагляду в тому числі і на базі волоконно-оптичної мережі Інтернет. Тому наші співробітники в роботі з клієнтами завжди орієнтуються на такі фактори як якість і надійність обладнання, простота і зручність в експлуатації самої системи і економічна ефективність всього проекту. Завдяки такому підходу наші проекти по установці систем безпеки легко обслуговувати і надавати подальший технічний сервіс. На цей час є два основних актуальних варіанта по організації відеоспостереження певної території, на базі  IP – камер, та AHD – камер.


1. IP камера

У професійних системах охоронного відеоспостереження, аналогові камери все частіше стали замінюватися IP - камерами, завдяки зростанню технологічних і функціональних переваг останніх, а також зближенню їх цін. Сучасні IP-камери забезпечують розподільну здібність зображення від VGA до декількох мегапікселів, ефективно стискають відео із застосуванням видеокодеков H.264, MPEG-4, M-JPEG та ін., Дозволяють віддалено налаштовувати зображення і управляти IP-системою відеоспостереження через стандартний веб-браузер або спеціалізоване ПО. Вони підключаються до мережі Ethernet і передають відео по LAN / WAN, а також підтримують різні мережеві, відеоаналітичні і охоронні функції.

Мережеві IP - камери являють собою пристрої з власним IP-адресою, які підключаються безпосередньо до мережі Ethernet і можуть бути встановлені в будь-якому місці, де можливо їх підключення. Основними електронними компонентами IP-камери є: чутливий елемент (матриця), один або кілька процесорів і пам'ять. Об'єктив може входити в комплект поставки або підбирається окремо. Відеосигнал з матриці камери, спочатку оцифровується, а потім стискається процесором в різні формати (найчастіше в H.264, MPEG-4 або M-JPEG) для його передачі на інші мережеві пристрої. Потужність процесора визначає продуктивність і швидкість передачі відеопотоку по мережі. По ряду характеристик, таких як тип матриці, чутливість, настройки зображення (баланс білого, АРУ, гамма-корекція і ін.), IP-камери можна порівняти з аналоговими, однак наявність мережевого інтерфейсу і додаткових процесорів дозволяє їм виконувати відеоаналіз, масштабування зображення, накладення на нього титрів і передачу цифрового відео на великі відстані та ін.


2. AHD камери (Analog High Definition - аналогове відеоспостереження високої чіткості)

AHD - це золота середина між аналогом і IP

AHD - це аналогова передача відеосигналу на 500м без "перешкод по землі" і високих вимог до кабелю, аналогова ціна і цифрове якість 1920x1080 без пригальмовування і розкладання картинки! Відкритий стандарт AHD розроблявся з урахуванням практичного досвіду, недоліків і проблем, що виникли при експлуатації інших стандартів відеоспостереження (наприклад, IP і HDSDI).

Відмінності стандарту AHD від HD-SDI, IP і аналогового відеоспостереження

AHD стандарт передбачає передачу відеосигналу в аналоговому вигляді, в той час як HD-SDI перетворює сигнал в цифровий код (подібно IP-відеоспостереження, але безперервним потоком без формування маршрутизованих пакетів даних). Обидва цих стандарту розраховані на передачу відеосигналу по коаксіальному кабелю, але максимальна відстань від камер відеоспостереження до реєстратора відрізняється в рази (на користь AHD).

Дозволяє передавати відео високої чіткості в дозволах до 1,3 Мп (1280 x 960 px), AHD дозволяє збільшити в 5 разів дозвіл і деталізацію в порівнянні, зі стандартними камерами відеоналюденія і відеореєстраторами.

Передає відеосигнал на 500 метрів по коаксіальному кабелю без втрати якості відео (довжина кабелю від відеокамери до відеореєстратора до 500м без необхідності посилення і ретрансляції); Передача відеосигналу також може здійснюватися по кручений парі через пасивні приймачі дальністю до 100 метрів,
Низька ціна в порівнянні з IP-спостереженням, cтоимость AHD обладнання для систем відеоспостереження порівнянна з вартістю застарілих аналогових систем);

  • Висока перешкодозахищеність (AHD на відміну від HD SDI використовує низкочастотную модуляцію, в результаті чого до коаксіального кабелю і роз'ємів для монтажу не пред'являється особливих вимог).
  • Відсутність ефекту «пригальмовування» (як в IP системах); Не має мережевих проблем, затримок і розкладання сигналу на квадрати, властивих IP -обладнання.
  • Легкість установки і налаштування (навіть з протоколом ONVIF IP-система по простоті монтажу і налаштування не може бути конкурентом аналогової системи AHD);
  • Передача звуку і керуючих сигналів (крім передачі відео, AHD-технологія забезпечує передачу звуку і контрольних сигналів, наприклад, для управління поворотною камерою). Вбудоване OSD-меню для настройки параметрів камери (відеокамери мають вбудоване екранне меню для настройки параметрів відео під конкретні умови).
  • Відкритість AHD стандартів для будь-якого виробника (стандарти повністю відкриті, що забезпечує повну сумісність обладнання різних виробників на базі цієї технології).

Хмарне відеоспостереження.

Хмарне відеоспостереження це інтернет-сервіс, який дозволяє зберігати, переглядати і зберігати відеозаписи з відеокамери, встановленої у користувача завдяки підключенню через Інтернет до серверів, що зберігають дані.

Хмарне відеоспостереження все більше набирає популярність, і цьому є логічне пояснення: замість покупки клієнтом купи всяких компонентів системи відеоспостереження, при Хмарному сервісі у клієнта повинна бути тільки камера - все інше забезпечує Хмара за символічну плату. Це дійсно дуже вигідно.