• Наташа Осадча

  Наташа Осадча

  Постійна технічна і інформаційна підтримка, зручність в оплаті, ввічливий і розуміючий персонал, гарна якість інтернету. Перейшла до них від іншого провайдера і не жалкую про це, Приєднуйтеся друзі, це дуже швидко і зручно!!!!!!!

 • Igor Oleksandrovych

  Igor Oleksandrovych

  Користуюсь с 01.09.2016 - дуже задоволений якістю інтернету загалом, ставленням персоналу та оперативністю вирішення будь-яких питань. Дуже вдячний за можливість оформлення кредиту через кабінет користувача на декілька днів - зручно, коли забуваєш/не встигаєш проплатити абонплату. Всё чудово - рекомендую.

 • Марина Мельник

  Марина Мельник

  С UIP не один интернет провайдер не сравнится! 
  Шикарная скорость! Хорошая абонпланта! Безподобные люди которые работают в UIP! Всегда можно дозвониться в любое время, спросить что либо и они всегда ответить вежливо и взаимно!!))) И устранят любые неполадки и поломки!

 • Паша Сирота

  Паша Сирота

  Все працює стабільно, не має втрат швидкості, а якщо якісь є технічні проблеми(які бувають дуже рідко), то тебе інформують про них і їх швидко усувають. Провайдером дуже задоволений)

 • Олеся Литвиненко

  Олеся Литвиненко

  Не пожалкували... дуже вдячні Павловському Михайлу за якісні поради та миттєве реагування , щодо, незначних збоїв... достойний рівень обслуговування та надання послуг.. привітність та доброзичливість важливі якості справжніх профі... дякуємо за повагу до клієнтів.. розвитку Вам та вдячних клієнтів )

 • Инночка Шевцова

  Инночка Шевцова

  Все на высшем уровне, интернетом очень довольны, перебоев в работе нет!!

 

 

Залишити відгуки

Залишити відгуки

Повідомлення відправлено